Pinguldav (reafirmeeriv) näomassaaž

Inimese nägu on omamoodi ekraan, millel "kajastuvad" nii positiivsed kui ka negatiivsed emotsioonid ning just need viimased muutuvad vanusega seotud muudatustega märgatavamaks.

Reaffirmeeriv ehk pinguldav näomassaaž (hispaaniakeelsest sõnast reafirmar – uuesti tugevdav, taastav) võimaldab saavutada väljendunud noorendavat efekti, kuid ei avalda nahale traumaatilist mõju ja stimuleerib tema enda taastavaid ressursse.

Peamiselt käsitletakse bioloogilist vananemist - varajast fotovananemist, samuti lokaalseid kahjustusi ning naha elastsust.

Massaažitehnika põhineb sügaval lokaalsel tehnikal, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja parandades troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu reguleerimises), hapnikuga rikastamine ja kudede detoks.
Tänu sellele taastub peamine lihaste grupp – taastub lihaste „vorm" näole, erakordselt silmaga nähtav muutus koheselt.

Massaažitehnika koosneb kolmest osast:
• näo kudede kõigi kihtide toonuse ja turgori taastamine
• töö periorbitaalse ja huulte tsooniga
• töö miimiliste kortsudega

Massaaž algab naha töötlemisest närviretseptorite tasemel, mis võimaldab vältida miimiliste kortsude teket, leevendada lihaspingeid, tõhustada toksiinide väljutamist, parandada vereringet ja lihaste kontraktiilsust.
Lisaks töödeldakse kudesid vaskulaarsel tasemel, mis on isegi noortel patsientidel sageli halvas seisukorras.


Protseduur hõlmab kudede töötlemist kõigil tasanditel. Sellisel juhul ei tehta mitte ainult sügavat mõjutamist lihastele lihaste suurendamiseks, vaid ka tänu naha pinguldamisele näo ovaali korrigeerimist.

Mõju lihastele tagab nende hüpertoonuse ehk suurenenud lihaspinge kõrvaldamise ja mahu taastumise. Iga lihase põhjalik töötlemine on passiivne võimlemine, mis aitab suurendada lihaste kontraktiilsust, aktiveerida verevoolu ja parandada lihaskiudude struktuuri.
Lisaks võimaldab massaaž taastada mitte ainult lihaste, vaid ka naha elastsust. Aktiivsed vibratsiooniliigutused kutsuvad esile uue elastiini ja kollageenkiudude populatsiooni tootmise. Nahk taastab kaotatud kokku-tõmbumisvõime, väljendudes tõstva efektina.


Pärast protseduuri paraneb selle piirkonna välimus, tumedad silmaalused kaovad.
Selle ala töötlemine õrna hõõrumise abil aitab parandada mikrotsirkulatsiooni ja tagab silmaümbruse nahale tõstva efekti.

Massaaži viib läbi massöör Elena, kes õppis 2017. ja 2018. aastal Venemaa parimaks massaažiõpetajaks pärjatud med. füsioterapeut Natalia Maslova käe all.


55 EUR - 60 minutit