Reiki seanss

Reiki tuleneb kahest jaapanikeelsest sõnast: rei (kosmiline, kõikjalolev) ja ki (eluenergia).
Seda peetakse ühenduses olevaks energiaväljaks, terviklikkuseks ja ühtsuseks. Reiki puhul on tegemist iidse energiaravimeetodiga, kus ravitseja transformeerib ravitavasse eluenergiat n-ö käte pealepanemisega, lahustades nii kehas olevad energiablokeeringud. Energia liigub läbi ravitseja käte just nendesse kehaosadesse, kuhu seda parajasti juurde vaja on. Näiteks ebamugavustunne või valu kehas viitab energiaummistusele: energia võib olla tihenenud ja emotsioonid seepärast kehasse kinni jäänud ning annavad endast nii märku.

Reiki seanss ehk reiki massaaž viiakse läbi selliselt, et klient asetatakse pikali, reiki tegija paneb oma käed kliendi peale ja kannab energiat läbi oma peopesadega puudutamise otse tema kehasse. Peopesades asuvad organismi erinevate elundite ja süsteemide tegevust kontrollivad punktid. Tervenemine toimub esmalt energeetilisel tasandil. Näiteks haiguste puhul pannakse kehas liikuma protsessid, mis aitavad kaasa keha tervenemisele. Seansi ajal eemalduvad kuhjunud negatiivsed energiad ja üldine energiaväli korrastub.

Selline alternatiivravi aitab ennetada ja ravida erinevaid füüsilisi vaevuseid, ergutab elujõudu ja aitab tasakaalustada kogu keha. Taandub valu ja ebamugavus kehas, paranevad haigused ja taastub organite korrektne töö. Inimene rahuneb, stress, ärevus ja hirmud hajuvad. Mõtted muutuvad positiivsemaks, paraneb mälu ja mõtlemise kiirus.

NB! Kuna seansi käigus käivitatakse puhastumise protsess kehas, võid end pärast seda ajutiselt halvemini tunda. Frustratsioon, vastikus, viha, kurbus, hirm jm emotsioonid võivad pinnale kerkida, kuna on seni olnud alla surutud. Tekkida võib vastureaktsioon, mis paneb Sind tundma enesekriitikat ja süümepiinu. Samuti võid tunda iiveldust, peapööritust, peavalu, lihasvalu jms. Joo palju vett, liigu värskes õhus, tee joogaharjutusi.
(tekst Mariana Danil)

Seansse viivad läbi reiki praktiseerijad Elena ja Eha.

45 EUR - 60 minutit
53 EUR - 75 minutit
60 EUR - 90 minutit

Broneeri aeg