Reiki seanss

Mis on Reiki?
Reiki on Jaapanist pärit tervendamise praktika, mis sai alguse 1920. aastatel, kui selle asutaja Mikao Usui avastas ja arendas meetodi universaalse eluenergia – ki – vahendamiseks. Sõna "Reiki" tuleb jaapani keelest, kus "rei" tähendab universaalset ja "ki" tähendab energiat.

Reiki põhineb käte pealepanemisel, kus praktiseerija edastab energiat, eesmärgiga toetada keha loomulikku võimet ennast tervendada ja taastada emotsionaalne ning vaimne tasakaal. See on peen ja õrn meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele.

Reiki levik ja Meistrid

Pärast Mikao Usui surma jätkas tema õpilane Chujiro Hayashi Reiki õpetamist ja praktiseerimist. Reiki jõudis laiema avalikkuseni tänu Hawayo Takatale, kes tõi Reiki Hawaiile ja hiljem ka muule Põhja-Ameerikale 1930ndatel aastatel. Takata õpilased levitasid Reikit veelgi, muutes selle globaalselt tunnustatud praktikaks.

Kes on Reiki Meister?
Reiki meister on keegi, kes on läbinud kõik Reiki tasemed ja on saanud pühituse õpetamaks ja jagamaks Reikit teistele. Reiki meistrid on koolitatud mitte ainult Reiki energia edastamises, vaid ka selle filosoofias ja eetikas.

Reiki seanss ja ootused
Reiki seanss kestab tavaliselt 60 kuni 90 minutit, ja selle käigus võib klient lamada selili või istuda mugavalt, samal ajal kui Reiki meister rakendab käsi teatud keha punktidele. Seansi ajal võivad kliendid tunda soojust, külma, surinat või lihtsalt sügavat rahu. Tervenemine toimub esmalt energeetilisel tasandil. Näiteks haiguste puhul pannakse kehas liikuma protsessid, mis aitavad kaasa keha tervenemisele. Seansi ajal eemalduvad kuhjunud negatiivsed energiad ja üldine energiaväli korrastub. Paljud kirjeldavad sügava rahu ja lõõgastuse tunnet, mis aitab neil igapäevastest muredest eemalduda.

Tunded pärast Reiki seanssi
Pärast seanssi võivad kliendid tunda end väga rahulikuna ja lõõgastununa. On tavaline, et inimesed kogevad selgemat mõtlemist või suurenenud emotsionaalset tasakaalu.
Samas mõnikord võib Reiki vabastada emotsionaalseid plokke, mis võivad esialgu põhjustada suurenenud emotsionaalsust, kuid see on ajutine ja osa tervenemisprotsessist. Frustratsioon, vastikus, viha, kurbus, hirm jm emotsioonid võivad pinnale kerkida, kuna on seni olnud alla surutud. Tekkida võib vastureaktsioon, mis paneb Sind tundma enesekriitikat ja süümepiinu. Samuti võid tunda iiveldust, peapööritust, peavalu, lihasvalu jms.
Seda ei tasuks peljata, sest see on osa protsessist. Joo palju vett, liigu värskes õhus, tee joogaharjutusi.

Mõned kliendid võivad tunda suuremat energiat või motivatsiooni järgnevate päevade jooksul, teised võivad kogeda sügavamat ja rahulikumat und.

Reiki seanss ergutab elujõudu ja aitab tasakaalustada kogu keha. 


Seansse viivad läbi reiki praktiseerijad Elena ja Eha.
Pakume ka kombineeritud massaaži:
armoomimassaaž koos REIKIGA - seansi pikkus 90min, hind 60EUR

45 EUR - 60 minutit
53 EUR - 75 minutit
60 EUR - 90 minutit

Broneeri aeg