Klassikaline massaaž koos pea- ja kaelamassaažiga

Massaaž lõõgastab lihaseid, tõstab neis toonust, stimuleerib vereringet ja ainevahetust.  Tulemuseks on kiirenenud ainevahetus, aktiivsem lümfiringe ning paranenud verevarustus. Samuti suureneb vastupanuvõime haigustele.
Massaaž mõjub hästi nii füüsilise kui ka vaimse ülepinge korral. Massaazi tehakse õliga.

Lisaks klassikalisele massaažile...Peamassaaži peetakse õigustatult tõhusaks lõõgastavaks vahendiks, mis võimaldab leevendada kroonilist väsimust, närvipinget ja aitab lahendada ka mõningaid juukseprobleeme. Peamassaaži lõõgastav toime aitab leevendada kroonilise väsimuse sümptomeid, nagu peavalu, pearinglus ja mõnel juhul kõrge vererõhk.

Peamassaaž - tuhandeid aastaid tagasi kasutasid seda Hiina keisrid ja nende saatjaskond aktiivselt stressi leevendamiseks, une normaliseerimiseks ja närvisüsteemi tugevdamiseks.
Miks aga pälvis peamassaaž nii auväärse tunnustuse ning milliste terviseprobleemide puhul on ta eriti näidustatud? Vana -Hiina ravitsejatele oli hästi teada, et hea aju vereringe on aju tervisliku töö võti, mis tähendab närvisüsteemi seisundi normaliseerimist ja selle tulemusena kõigi siseorganite ja süsteemide toimimise parandamist.
Pea- ja kaelamassaaž on aga üks produktiivsemaid ja ohutumaid viise aju vereringe optimeerimiseks. Sellest johtuvalt on peamassaaž näidustatud järgmiste tervisehäirete puhul: • vegetatiivne-vaskulaarne düstoonia; • närvisüsteemi häired; • unehäired; • nägemise ja kuulmise halvenemine; • pearinglus, peavalu, migreen ja koljusisese rõhu tõus; • osteokondroos; • mälu ja tähelepanu halvenemine; • depressioon ja psüühikahäired; • peatrauma (taastusravi ja taastumise perioodil).
Lisaks on see tervislik ja meeldiv protseduur üks tõhusamaid viise peanaha vereringe suurendamiseks, millel on võimas kosmeetiline toime: • taastatakse näonaha elastsus, suureneb selle turgor; • stimuleeritakse juuste kasvu, vähendatakse juuste väljalangemist ja nõrgenemist, väheneb kõõmale kalduvus, tugevneb trihholoogilise ravi mõju.
Peamassaaži peetakse õigustatult tõhusaks lõõgastavaks vahendiks, mis võimaldab leevendada kroonilist väsimust, närvipinget ja aitab lahendada ka mõningaid juukseprobleeme. Peamassaaži lõõgastav toime aitab leevendada kroonilise väsimuse sümptomeid, nagu peavalu, pearinglus ja mõnel juhul kõrge vererõhk. Sellist positiivset mõju võib oodata õige ja professionaalse peamassaaži korral.

PEAMASSAAŽI VASTUNÄIDUSTUSED
Peamassaaž on vastunäidustatud ekseemi, seenhaiguste või pustuloossete peanaha kahjustuste korral. Kui on tekkinud peavigastused, saab peamassaaži teha alles pärast täielikku taastumist ja arsti loal. Tõsised hüpertoonia staadiumid või üldised tõsised haigused on samuti vastunäidustuseks pea massaažile.

48 EUR - 75 minutit
55 EUR - 90 minutit