MAARJA

MAARJA...Huvi keha ja vaimu kooskõla vastu tekkis mul juba ammu, kuid väljenduse läbi massaaži leidis see alles paar aastat tagasi. Inimene on tervik - koos oma keha, vaimu ja emotsioonidega.
See on aluseks ka minu töös massöörina. Hetkel olen keskendunud klassikalise-, aroomi- ja kupumassaažile, kuid lai valik teadmisi ja oskuseid teistest massaažiliikidest annab mulle rohkelt vōimalusi inimesele individuaalselt läheneda.

EHA...Olen looduslaps ja elan läbi oma tunnetuse. Seetõttu jõudsingi rajale, mis viis mu õppima pärimusmeditsiini ning tööle massööri ja loodusterapeudina.

Mulle meeldib teha erilisemaid (teraapilisi) massaaže, kuna neid tehes saan ma anda parimat, mis massaažis on. Lisaks kasutan ma ravimtaimedega tehtud salve, et pakkuda maksimaalselt tervendavat kogemust.

IMBI....Lapsepõlves tahtsin saada arstiks, ülikoolis õppisin bioloogiat, massaaži põhitõed omandasin Tartu Meditsiinikooli juures. 2005-2008 õppisin jaapanlase Yasutaka Hanamura käe all meridiaanide Shiatsut ning üha enam tundsin, et massaažitöös suudan teha palju enamat. Nüüdseks olen lisaks erinevatele idamaistele massaažidele õppinud ka ravimassaaži, Vana-Eesti massaaži, refleksoloogiat, kvantpuudutust jt. Hiina meditsiin ja akupressuur on minu jaoks elukestev õpe. Mulle meeldib kombineerida erinevaid tehnikaid ja                         kui kliendil on minust kasu, on see suurim rõõm!

JANE...Massaažiõpingute juurde jõudsin tänu sellele, et mulle endale meeldis massaaži väga saada (siiani meeldib).  Ühel hetkel tundus, et vana rada enam ei sobi ja nii ma jõudsingi massaažiõpinguteni. 
Igal massööril on oma käekiri - mulle meeldib kombineerida lõõgastavaid massaažitehnikaid süvalihaste massaažiga. Intensiivne ja tõhus massaaž ei pea olema valus. Valu paneb keha pingesse ja seda me tegelikult ei taha. Massaaž peaks olema tehtud nii, et maksimaalne tulemus oleks saavutatud minimaalse valuga. 

KADRI...Seni kuni ennast mäletan olen uskunud puudutuse tervendavasse väesse.
See uskumus viis mind ka massaažiõpinguteni.
Minu esimene massaažiõpetaja ütles, et massaž võib olla pisut valus, aga see peab olema mõnus. Olen seda meelt, et keha on tark ja kui tal võimaldada lõdvestuda, siis hakkab ta ise ennast tervendama.
Teeb rõõmsaks ja tänulikuks kui saan olla abiks selles protsessis.