MAARJA

MAARJA...Huvi keha ja vaimu kooskõla vastu tekkis mul juba ammu, kuid väljenduse läbi massaaži leidis see alles paar aastat tagasi. Inimene on tervik - koos oma keha, vaimu ja emotsioonidega.
See on aluseks ka minu töös massöörina. Hetkel olen keskendunud klassikalise-, aroomi- ja kupumassaažile, kuid lai valik teadmisi ja oskuseid teistest massaažiliikidest annab mulle rohkelt vōimalusi inimesele individuaalselt läheneda. LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL.

EHA...Olen looduslaps ja elan läbi oma tunnetuse. Seetõttu jõudsingi rajale, mis viis mu õppima pärimusmeditsiini ning tööle massööri ja loodusterapeudina. Mulle meeldib teha erilisemaid (teraapilisi) massaaže, kuna neid tehes saan ma anda parimat, mis massaažis on. Lisaks kasutan ma ravimtaimedega tehtud salve, et pakkuda maksimaalselt tervendavat kogemust.
Keeled: eesti, inglise, vene

JANE...Massaažiõpingute juurde jõudsin tänu sellele, et mulle endale meeldis massaaži väga saada.
Igal massööril on oma käekiri - mulle meeldib kombineerida lõõgastavaid massaažitehnikaid süvalihaste massaažiga. Intensiivne ja tõhus massaaž ei pea olema valus. Valu paneb keha pingesse ja seda me tegelikult ei taha. Massaaž peaks olema tehtud nii, et maksimaalne tulemus oleks saavutatud minimaalse valuga. 
Keeled: eesti, inglise, vene

KADRI...Seni, kuni ennast mäletan, olen uskunud puudutuse tervendavasse väesse.  See uskumus viis mind ka massaažiõpinguteni.Minu esimene massaažiõpetaja ütles, et massaž võib olla pisut valus, aga see peab olema mõnus. Olen seda meelt, et keha on tark ja kui tal võimaldada lõdvestuda, siis hakkab ta ise ennast tervendama. Teeb rõõmsaks ja tänulikuks,  kui saan olla abiks selles protsessis.  
Keeled: eesti, inglise, soome, vene


KÜLLIKI...
Külliki Liht on meie stuudio füsioterapeut. Ta on lõpetanud Tartu Tervihoiukõrgkooli füsioteraapia erialal. Tema töö on tema kirg - ta on põhjalik ja oskab kasutada oma laialdasi teadmisi klientide hüvanguks.
Külliki Liht - kutsetunnistus E004131.
Keeled: eesti, inglise