MÜÜGITINGIMUSED

Kinkekaardi ostutingimused

 1. Kinkekaarti saab kasutada nii osaliselt kui ka täielikult Hea Elu-Good Life OÜ teenuste eest maksmiseks.
 2. Kui valitud teenuse hind on väiksem kinkekaardi väärtusest, saab ülejäänud summat kasutada järgneva teenuse ettemaksuna, mille aeg tuleb broneerida samal korral. Kasutamata summat tagasi ei maksta.
 3. Kui saadud teenuste hind on suurem kui Kinkekaardi väärtus, siis vahe tasub kohapeal Kinkekaardi omanik.
 4. Kinkekaardi kätte saamiseks on 3 moodust, mille saate ise valida e-poest: saadame e-postile pdf-na (30min-3 h) tulete ise järgi (oleme avatud iga päev 10.00:20.00 ettebroneerimisel), kulleriga (1-2 tööpäeva). 
 5. Kinkekaarti ei tagastata (välja arvatud seaduses ettenähtud juhul kus ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast ) ja seda ei saa vahetada rahaks.
 6. Kinkekaart kehtib 1 aasta alates ostukuupäevast ja see on märgitud Kinkekaardile. Kehtivusaja ületanud Kinkekaarti ei ole võimalik kasutada ning Kinkekaart annulleeritakse.
 7. Kinkekaarti saab osta Hea Elu-Good Life OÜ massaažistuudiost sularaha eest või http://heaelu.ee kodulehelt,  kasutades selleks pangalinki (SEB, LHV, Swedbank, Nordea, Coop) . Makseviise pakub Maksekeskus ja maksta saab eurodes.
 8. Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Hea Elu-Good Life OÜ saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud. Tehingust taganemiseks võtke palun ühendust 372 585 494 00. Raha tagastatakse Teie arvelduskontole 2 tööpäeva jooksul.
 9. Hea Elu-Good Life OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.
 10. Kinkekaarti ei pea teenuste saamiseks füüsiliselt omama, küll aga peab teadma Kinkekaardi koodi
 11. Hea Elu - Good Life OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le
 12. Kuidas toimida?
  1. Vali rippmenüüst kinkekaardi summa.
  2. Lisa tellimus ostukorvi.
  3. Vormista tellimus ja vali sobiv tarneviis.
  4. Maksa tellimuse eest.
  5. Kui valisid tarneviisiks PDF-i, siis prindi kinkekaart välja.