Kõhuteraapiast

Mis on kõhuteraapia ja milleks see hea on. Siin on vastused mõnedele küsimustele, mis võiks aidata sind massaaži valimisel.
Palju on küsitud, et kas ma ise ka massaažis käin ja mis mulle meeldib.

Käin, regulaarselt! Ideaalis üritan käia 1 x nädalas, aga tuleb sisse ka pikemaid pause.  Hetkel kombineerin kõhu- ja kuputeraapiat.  Minu kõhuteraapia kuuri eesmärgiks on kõhus olevate pingete leevendamine ja kõhukorisemise vähendamine. Samuti üleüldise energiataseme tõstmine.

Kõhuteraapiat teeb meie massaažistuudios Eha. Olen käiud tema juures 2 korda ning plaanin läbida 5-seansilise kuuri kahe nädala jooksul. Eha teeb kõhuteraapiat matil ning seljas võiks olla mugavad riided (kõhule peab muidugi ligi saama). Seanss algas kõhuli lamades siseorganite soojendamisega selja tagant. Siis pöörasin selili ja Eha soojendas siseorganeid esialgu läbi rätiku. Liigutused on pehmed ja sujuvad. Alles siis algab natuke tugevam ja intensiivsem kõhumassaaž paljale ihu peale.

Esimese seansi ajal tundsin mitmeid valulikke kohti ja kohati ka teravat valu. Tegelikkuses peaks olema siseorganid pinge- ja valuvabad. Vaatamata mõningale ebamugavustundele seansi ajal, oli mul peale seda väga hea olla. Energiat oli rohkem. Vähem oli ka kõhukorisemist :)

Teise seansi ajal oli pingeid juba vähem, kõht oli katsudes pehmem. Mõned valulikud punktid siiski olid, kuid enamus neist hajusid ära paarikümne sekundiga. Seansi ajal tundsin mõned korrad mõnusat surinat jalgades - nagu oleks mingid pinged paisu alt välja pääsenud. 
Enesetunne oli peale massaaži väga hea! Lisaks soovitas Eha teha probiootikumide kuuri, et tasakaalustada heade ja halbade bakterite tasakaal kehas.

Kolmas seanss oli juba päris mõnus. Pehmed ja sujuvad liigutused on uinutavad ning kuna valusaid punkte praktiliselt ei olnud, siis oli see väga lõõgastav massaaž.  


Massöör Jane
Järgmine
FB kevadloos

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: